17 Kasım 2017 05:08

Süper Amatör 12.Hafta Programı

Süper Amatör Haftanın Bülteni


İstanbul Süper Amatör Ligde 18-19 Kasım Cumartesi ve Pazar günü oynanacak 12.hafta maç programı açıklandı.

Tekli  gruplar maçlarını Cumartesi oynarken çiftli  gruplar ise Pazar günü sahaya çıkacak.

18 Kasım 2017 Cumartesi

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Davutpaşaspor - Yenibosna (Namık Sevik)
14:30 Esentepe Adıyamanspor - Levent (Cebeci )
14:30 Çubukluspor - Albayrak (Çavuşbaşı)
14:30 Dudulluspor - İstanbul Bafra (Dudullu)
00:00 Başakşehirspor - Güngörenspor 3 - 0 H

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor - Gültepe Özgençlik (Alibeyköy)
14:30 Arnavutköy Belediyespor - Dolayoba (Bolluca)
14:30 Yıldırım Bosnaspor - Beşyüzevler (Bayrampaşa Bld.)
14:30 Çapaspor - İstanbul Kayaşehir (Namık Sevik)
15:00 Soğuksuspor - Ortaköy (Paşabahçe)

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Mahmutbeyspor - Kocasinan (İFA)
12:30 Teraziderespor - Bostancı (Bayrampaşa Bld.)
14:30 Kanaryaspor - Kurtköy (Kanarya)
14:30 Siirt İstanbul Yavuzselimspor - Kavacık (F.Mimarsinan)
14:30 Merkezefendispor - Kilyos (Merkezefendi)

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Vefaspor - Bağlarbaşı (Namık Sevik)
14:00 Akatlarspor - Şafakspor (Çilekli)
14:30 Yahya Kemal - Kaynarca (Kavacık)
14:30 Gazi Mahallesi SK - Hasköy (Gazi Mahallesi)
14:30 Kartal Belediyespor - Avcılar Belediye (Mimar Kubilay Köse)

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi SK - İstanbul Kemah (Şehit Erdem Özçelik) 
14:30 Pazariçi Köprülüspor - Fikirtepe Dumlupınar (Yıldıztabya) 
14:30 Bakırköyspor - Altıntepsi Makel (Bakırköy Bld.1.No)
14:30 Araphanspor - İstanbul Malatya (Alibeyköy)
15:00 İFA - Zara Ekinli (İFA)

19 Kasım 2017 Pazar

2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Kuştepespor - Sekbanlar (Feriköy)
14:30 Ayazağaspor - Zeytinburnu 1957 (Ayazağa Atatürk)
15:00 Topkapıspor - Kartalgücü (F.Mimarsinan)
15:00 Yeşil Esenyurtspor - Dikilitaş (Esenyurt Bld.)
17:00 1877 Alemdağspor - Kulaksız Okspor (Alemdağ)

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Ramispor - Büyükçekmece Belediye (Rami)
14:30 Küçükyalı Yelkenspor - İstanbulspor (Başıbüyük)
14:30 Başakşehir Kartalspor - Barbaros (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Nişantaşı FK - Küçükköy (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Karabekirspor - GOP Yeniköy (Ümraniye Bld Suni Çim)

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 İstanbul Mesudiyespor - Kadırga (Paşabahçe)
14:30 Bayrampaşa Tunaspor - İstanbul Güngören (Bayrampaşa Bld.)
14:30 Yıldıztabyaspor - İstiklal (Yıldıztabya)
14:30 Mustafakemalpaşaspor - Pendik Kavakpınar (Avcılar Atatürk)
00:00 Bağcılar Güneşlispor - Topçularspor 3 - 0 H

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Ömerli Köyü SK - Kestanelik (Hadımköy)
14:30 Paşabahçespor - Irmakspor (Paşabahçe)
14:30 Çayırbaşıspor - Ataşehir Çamoluk (Çayırbaşı)
14:30 Yedikulespor - Kartaltepe (Namık Sevik)
14:30 Kağıthanespor - Küçükçekmece İ.Y (Nurtepe)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus