15 Ağustos 2018 12:50

Süper Amatör Lig 2018-2019 grupları belli oldu

İstanbul Süper Amatör Lig'de 2018-19 sezonu grupları belli oldu. Kuralar Amatörler Evi'nde çekildi.


İstanbul Süper Amatör Lig'de 2018-2019 sezonu 94 takımdan oluşacak. 12 takımlı 6, 11 takımlı 2 grup yapılacak.

8 grupta ilk iki takım yani toplam 16 takım Klasman gruplarına yükselecek. 8'erli iki Klasman Grubu meydana gelecek. Son üç sıradaki takımlar küme düşecek.

 

KURA ÇEKİMİ FOTOĞRAFLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

1. Grup

1. Büyükçekmece Belediyespor
2. Bayrampaşa Tunaspor
3. Maltepe Yıldızspor
4. Çakmakspor
5. Çekmeköy Bld Alemdağspor
6. Çeliktepespor
7. Ortaköyspor
8. Kartal Bulvarspor
9. Ayazağaspor
10. Ataşehir Çamolukspor
11. Beylikdüzüspor
12. Paşabahçespor


2. Grup

1. Gümüşsuyuspor
2. Araphanspor
3. Muratbeyspor
4. Batı Trakyaspor
5. Beyoğlu Yeniçarşıspor
6. Siirt Yavuzselimspor
7. Bayrampaşa Altıntepsispor
8. Dikilitaşspor
9. Kestanelikspor
10. Yenibosnaspor
11. Yahya Kemalspor
12. Nişantaşıspor

3. Grup

1. Sütlücespor
2. Mahmutbeyspor
3. Gazi Mahallesi SK
4. Üsküdar Anadoluspor
5. Kuştepespor
6. Kağıthanespor
7. Ramispor
8. İstanbul Sahilspor
9. Pazariçi Köprülüspor
10. İstanbul Güngörenspor
11. Sultanbeyli Uzunderespor
12. Yeniköyspor

4. Grup

1. Hasköyspor
2. Beykozspor
3. Küçükçekmece İdman Yurdu
4. Kaynarcaspor
5. Feriköyspor
6. Cevizli Anadoluspor
7. İstanbul Bafraspor
8. İstanbul Bulancakspor
9. Sultanbeylispor
10. Bağlarbaşıspor
11. Irmakspor
12. Atlasspor

5. Grup

1. Davutpaşaspor
2. Karabekirspor
3. Reşitpaşaspor
4. Merkezefendispor
5. Avcılar Belediyespor
6. Albayrakspor
7. Başakşehirspor
8. Soğuksuspor
9. Leventspor
10. İFA
11. Dolayobaspor 
12. Arnavutköy Belediyespor

6. Grup

1. Barbarosspor
2. Kartalgücü
3. Şirintepespor
4. Kulaksız Okspor
5. İstanbul Kayaşehirspor
6. Denizköşklerspor
7. Çantaköyspor
8. İstanbul Sinopspor
9. Küçükköyspor
10. Mecidiyeköyspor
11. Yıldırım Bosnaspor
12. İstanbul Mesudiyespor

7. Grup

1. Türk Telekomspor
2. Kavacıkspor
3. Silivri Alibeyspor
4. Bakırköyspor
5. Dudulluspor
6. 1453 Fatih Gençlik
7. Hamidiyespor
8. Kurtköyspor
9. Şafakspor
10. Piyalepaşaspor
11. Kartaltepespor


8. Grup

1. İstanbul Ağrıspor
2. Sekbanlar SK
3. Kanaryaspor
4. Çamlıcaspor
5. Tuzla Şifaspor
6. Yıldıztabyaspor
7. Kadırgaspor
8. Kocasinanspor
9. İstinyespor
10. Çıksalınspor
11. İstiklalspor

Haber: Erdem Sağolan

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus