01 Mart 2017 03:05

'Tarih yazacağız'

Avcılar Belediyespor U17 takımı, İstanbul elemelerini geçerek Türkiye Şampiyonası vizesi aldı.


Avcılar Belediyespor U17 takımı, Türkiye Şampiyonası İstanbul elemelerinde Öz Alibeyköyspor engelini 60. dakikada Emin ve 68. dakikada Osman'ın attığı gollerle 2-0 geçti ve adını Türkiye Şampiyonası finallerine yazdırdı. 

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Avcılar Belediyespor Basın Danışmanı Erhan Aktaş, "Sene başından beri gerek Başkanımız gerek diger yöneticilerimizle gençlere verdigimiz önem ve yatırımların karşılıgını bu sene fazlasıyla alıyoruz. U17 grup şampiyonluğunun ardından şimdi de Türkiye Şampiyonası biletimizi aldık. Ve diğer yaş kategorilerinde de lider konumdayız ve şampiyonluk bekliyoruz. Başta Kemal Aktaş hocamız ve Özcan Yıldırım hocamız gecelerini gündüzlerini bu genç kardeşlerimize ayırıyorlar. Genç kardeşlerimiz de bu formanın ruhuna yakışır bir mücadele ortaya koyuyorlar. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

Hedeflerinin bitmediğini vurgulayan Erhan Aktaş, "Avcılar Belediyespor'da hedefler bitmez. Şimdi artık genç kardeşlerimizle Türkiye Şampiyonası'nda yeni bir tarih yazmaya gideceğiz" ifadelerini kullandı.

Muhabir: Gökhan Taner

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus