21 Aralık 2017 08:33

Trabzon 1453 alt yapısında büyük başarı

Bağcılar temsilcisi U14/B Lig'inde şampiyon oldu.


İstanbul U14/B Ligi 14.grupta şampiyon olarak büyük bir başarıya imza atan Trabzon 1453 SK'da yüzler gülüyor. Futbol okulu olarak başlayan serüvende liglere katılan ve U14 kategorisinde şampiyonluğa ulaşan Bağcılar temsilcisinde yönetim gelecekten oldukça umutlu.

Marmara Üniversitesi Besyo Bölümü'nde okuyan genç antrenör Bedran Dindar'ın çalıştırdığı Bordo-Mavililer  attıkları 72 gole karşılık kalesinde 11 gol görerek 39 puanla şampiyonluğa ulaştı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ''Futbol okulundan başlayıp devam eden serüvende yaptığımız akademik çalışmaların, akıttığımız terlerin, verdiğimiz mücadelenin karşılığını aldık. Sadece takım arkadaşı değil, aile olduk. İyi bir futbolcudan ziyade, iyi bir insan, kişilikleri oturmuş ve saygılarını her ne olursa olsun kaybetmeyen, rakipleri dahil herkesi ahlakları ve güzel futbolları ile hayran bırakan, küçük yürekli büyük takım. Ve bu takıma bunları katan, düşen rakibini elinden kaldıran, Fair-Play ruhunu çocuklara yansıtan, onlara abi,baba, arkadaş olan Bedran Dindar hocamızı ve tüm öğrencilerimiz tebrik ederiz'' denildi.

HABER:ERDEM SAĞOLAN

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus