17 Mayıs 2017 03:35

Tribünden gelen başarı

İstanbul 2. Amatör Küme 8. Grup’ta hafta sonu Karaağaçspor’u 2-1 yenerek bitime 2 hafta kala 1. Amatör’e çıkmayı garantileyen 1453 Fatih Gençlikspor’un ilginç bir özelliği var.


İstanbul 2. Amatör Küme 8. Grup’ta hafta sonu Karaağaçspor’u 2-1 yenerek bitime 2 hafta kala 1. Amatör’e çıkmayı garantileyen 1453 Fatih Gençlikspor’un ilginç bir özelliği var. Yeşil-Siyahlıların sezon boyunca İstanbul Kastamonuspor’un antrenörleri Mehmet Coşğun ve Aras Köksal çalıştırdı. Kurallar gereği aynı anda iki takımda görev alamayan ikili, 1453 Fatih’in tüm maçlarından takımlarını tribünden yönetti.

Bu ilginç durumun nedeniyle 1453 Fatih Gençlik’in başkanı Ümit Şen’in aynı zamanda İstanbul Kastamonuspor’da yönetici olması... Daha önce 1 sezon Bahçelievler ve 4 sezon Yeşildirek’te çalışan Mehmet Coşğun ve aktif futbolu yeni bırakan Aras Köksal başkanlarının ricası üzerine bu sezon hem İstanbul Kastamonuspor’un alt yapılarını hem de 1453 Fatih’in A takımını çalıştırdılar. İki antrenör 1453 Fatih maçlarında tribünde olsalar da bu durum takımın başarısını etkilemedi.

Sezon boyunca İstanbul Kastamonuspor’un alt yapı müsabakalarından koşarak 1453 Fatih’in maçına gelen, soyunma odasında oyunculara taktik verdikten sonra tribüne çıkan bu ikili aynı zamanda çocukluk arkadaşları...

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus