Alt Yapı


Irmakspor altyapısı Erkan'a emanet

İstanbul Süper Amatör Küme ekiplerinden Irmakspor, altyapı koordinatörlüğü görevine Erkut Erkan'ın getirildiğini açıkladı.Futbol yaşantısına 1993 yılı ...

Yeşildirekspor'dan futbolcu adaylarına çağrı

Yeni sezonda alt yapıda atılım hedefleyen ve bu doğrultuda Ulaş Bütüner'i göreve getiren Yeşildirekspor, liglerde lisanslı olarak futbol oynamak istey ...

Türkiye Şampiyonalarına katılacak takım sayıları açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu, 2016-2017 sezonunda amatör altyapı liglerinden Türkiye şampiyonalarına katılacak takım sayılarını açıkladı.Yapılan açıklam ...

Bölgesel Gelişim Ligi grupları belli oldu

Coca-Cola Gelişim Ligi kapsamında uygulanan Bölgesel Gelişim Ligi (U14-U15-U16-U17-U19) grupları belli oldu. 2016-2017 sezonunda 5 bölge, 7 grupta pla ...

Yeşildirekspor'dan futbolcu adaylarına çağrı

Yeni sezonda alt yapıda atılım hedefleyen ve bu doğrultuda Ulaş Bütüner'i göreve getiren Yeşildirekspor, liglerde lisanslı olarak futbol oynamak istey ...

Altyapı liglerinde sezonun tüm şampiyonları

Türkiye'de bu sezon alt yapı kategorileri Türkiye şampiyonalarında dereceye giren ekipleri sizler için derledik.U21:Bursaspor (Süper Lig kategorisi U2 ...

Beşiktaşlı Minikler 'Kaya' gibi

Almanya'da düzenlenen Raddatz Immobilen Cup'a katılan Beşiktaş U10 Takımı, 48 takım arasında turnuvayı beşinci tamamladı.Caner Kaya'nın yönetimindeki ...

Pendikspor seçmeleri için son şans!

2. Lig'deki İstanbul temsilcilerinden Pendikspor 5 Haziran Pazar günü seçme yapacak.Seçmeler Kurtköy Çamlık Stadı'nda gerçekleşecek. 1998-2007 arası d ...

Tuzlaspor yeni yıldızlar arıyor!

İstanbul'un 2. Lig'deki temsilcilerinden Tuzlaspor alt yapısı için ücretsiz seçme yapıyor. 3 Haziran'a kadar devam eden seçmeler için son dört gün! Se ...

Örnek Gençlikspor'dan Sancaktepe'ye

Ataşehir bölgesinin başarılı takımlarından olan Örnek Gençlikspor bu sezon alt yapıdan profesyonel takımlara yedinci transferini gerçekleştirdi. Yeşil ...

Örnek Gençlik'ten örnek bir gelenek...

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde, toprak bir sahada ve ufak bir konteynerde faaliyet gösteren Örnek Gençlikspor, ismi gibi 'Örnek' çalışmalara çalışmala ...

Son haftaya girilirken İstanbul U17 Ligi'ne bakış

İstanbul U17 Ligi’nde son haftaya girilirken çoğu grupta şampiyonlar belirlendi, bazılarında heyecan son haftaya kaldı...1.Grup’ta, Büyükçekmece Beled ...

Küçükçekmecespor U17'de şampiyonluğa ulaştı

İstanbul U17 Gençler Ligi 22.Grupta Küçükçekmece spor ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunuilan etti.1 gün önce U 15 Takımında şampiyon olan Küçü ...

U16 Ligi'nde gruplar belli oldu

İstanbul U16 Ligi'nde 2015-2016 sezonu grupları belli oldu.Ligde maçlar 19-20 Aralık tarihlerinde başlayacak.Orhan Saka Amatörler Evi'nde çekilen kura ...

OKSPOR 'PAŞA PAŞA' OYNADI KAZANDI

İstanbul U12 Ligi'nde Kulaksız Okspor deplasmanda Halil Rıfat Paşaspor'u Cemal'in penaltıdan attığı golle 1-0 mağlup etti.STAT: ÇıksalınHAKEM: Talha C ...

ALKIŞLAR BOSTANCISPOR'A: ZOR DURUMDAKİ RAKİPLERİNE YARDIM ETTİLER

İstanbul U15 Ligi 29.Grup'ta hafta sonu oynanan Bostancıspor-Pendik Doğanspor karşılaşması futbol adına güzel bir davranışa sahne oldu.İdealtepe Stadı ...

İFA SPOR TFF'YE TEPKİLİ

İstanbul U15 Ligi 23. Grup'ta tüm maçlarını kazanan ancak Öz Alibeyköyspor karşılaşmasında hükmen yenik sayılan İFA, Türkiye Futbol Federasyonu'na tep ...

TFF DEDİĞİNİ YAPTI: ANTRENÖRSÜZ TAKIMLARA HÜKMEN MAĞLUBİYET

TFF İstanbul İl Temsilciliği, kendilerine yapılan tebligata rağmen henüz herhangi bir teknik sorumlu ile anlaşmayapmadığı tespit edilen toplam 11 kulü ...

YEDEK FORMA BULUNDURMADILAR HÜKMEN MAĞLUP OLDULAR!

İstanbul U5 Ligi'nde takımların aynı renk formalarla sahaya gelmesi nedeniyle tatil edilen Yavuz Sultan Selimspor-Küçükçekmece İdman Yurdu karşılaşmas ...

ŞEHZADE TAHTA KURULDU!

İstanbul U17 Ligi 19. Grup'ta liderle takipçisini karşı karşıya getiren maçta Şehzadebaşıspor deplasmanda Vefaspor'u 2-1 mağlup etti. Güngören temsilc ...

PAYLAŞ