18 Ekim 2016 02:21

Tunasporlu oyuncu Başakşehir'e transfer oldu


Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Tunaspor alt yapısında forma giyen Yavuz Selim Toptabi, Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir’e transfer oldu.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Tunaspor’da iki yıldır forma giyen ve U11 kategorisinde yer alan Yavuz Selim Toptaş yeteneği ile kısa sürede birçok takım antrenörünün dikkatini çekti. 2006 doğumlu olan Toptaş, Medipol Başakşehir yetkililerinin girişimleri sonucu Süper Lig ekibinin altyapısına transfer oldu" denildi. 

'Muazzam bir yeteneğe sahip'
Alt yapı antrenörlerinden Uğur Keleş'in de görüşlerine yer verilen açıklamada, "Yavuz 2012 yılında benimle futbola başladı. Son iki senedir de Tunaspor forması giyiyordu. Medipol Başakşehir yetkilileri tarafından ısrarla istendiği için transfer ettik. Başakşehir altyapısındaki hocasının bana Yavuz için söylediği; muazzam bir yeteneğe ve futbol zekasına sahip olduğu. Ayırca hocası Yavuz için; ‘Top ayağına gelmeden bir sonraki hamleyi hesap edebilen ve ona göre sahada yeteneğini kullanan bir oyuncu’ ifadelerini kullandı. Umarım kendini geliştirmeye ve başarılı olmaya devam eder" ifadeleri kullanıldı. 

Tunaspor.org

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus