11 Mayıs 2017 08:15

Türkiye U14 Şampiyonası Sonuçları (1. Tur)

Türkiye U14 Şampiyonası'nda alınan sonuçlar haberimizin devamındadır...


1.Grup
İSTANBUL
12 Mayıs Cuma
14:00 Beylikdüzüspor-Libadespor 2-0
16:00 Çakmakspor-Esenyurtspor 1-2
13 Mayıs Cumartesi
12:00 Libadespor-Çakmakspor 0-0
14:00 Esenyurtspor-Beylikdüzüspor 0-0
14 Mayıs Pazar
12:00 Esenyurtspor-Libadespor 2-1
14:00 Beylikdüzüspor-Çakmakspor 3-2

Penaltılar: Beylikdüzüspor - Esenyurtspor: 5-4

2.Grup
EDİRNE
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:00 İstanbul Damlaspor-Kapaklı Sitespor 5-3
Derince Belediye Demirspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Kapaklı Sitespor-Derince Bld Demir 1-1
İstanbul Damlaspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
15:00 Derince Bld Demir-İstanbul Damla 2-4
Kapaklı Sitespor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 İFA-Çayırovaspor 1-0
Kırklarelispor-Bay
12 Mayıs Cuma
15:00 Çayırovaspor-Kırklarelispor 3-0
İstanbul Halkalı İFA-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 Kırklarelispor-İFA 2-7
Çayırovaspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
12:00 Damlaspor - İFA 1-1 (3-1 pen)

 

3.Grup
SAKARYA (Erenler)
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:00 Beykoz 1908 SK-Zonguldak Saray 3-1
Gebze Beylikbağıspor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Zonguldak Saray-Gebze Beylikbağı 1-1
Beykoz 1908 SK-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:00 Gebze Beylikbağıspor-Beykoz 1908 SK 0-3 h (Maç 0-1'ken Beylikbağıspor Kulübü, tribünde futbolcu velilerine saldırıldığı gerekçesiyle sahadan çekildri)
Zonguldak Sarayspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Siyavuşpaşaspor-Dilovası Bld 2-1
Yalovagücüspor-Bay
12 Mayıs Cuma
14:00 Dilovası Bld-Yalovagücüspor 2-2
İstanbul Siyavuşpaşaspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Yalovagücüspor-Siyavuşpaşaspor 1-4
Kocaeli Dilovası Belediyespor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
Beykoz-Siyavuşpaşa 2-0

 

4.Grup
ÇANAKKALE (Eceabat)
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:00 Sultangazispor-Edirne Köprücespor 4-0
Bursa Arabayatağıspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Edirne Köprücespor -Arabayatağıspor 0-5
İstanbul Sultangazispor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
15:00 Arabayatağıspor-Sultangazispor 3-1
Edirne Köprücespor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Çeliktepespor-Bandırmaspor 1-0
Bursa Zaferspor-Bay
12 Mayıs Cuma
15:00 Bandırmaspor-Bursa Zaferspor 0-4
İstanbul Çeliktepespor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 Bursa Zaferspor-Çeliktepespor 3-1
Bandırmaspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
13:00 Arabayatağıspor - Zaferspor 2-1

5.Grup
KÜTAHYA (Altıntaş)
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:30 Pendik Esenyalıspor-Ç.Barbarosspor 3-0
Bursa Yıldırım Belediye Jimnastikspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Ç.Barbarosspor -Yıldırım Bld JSK 1-2
Pendik Esenyalıspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:30 Yıldırım Bld JSK-Pendik Esenyalıspor 2-1
Çanakkale Barbarosspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Altınsabanspor-Adapazarıspor 2-1
İstanbul Erokspor-Bay
12 Mayıs Cuma
14:30 Adapazarıspor-Erokspor 2-0
Bursa Altınsabanspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 Erokspor- Bursa Altınsabanspor 3-1
Adapazarıspor-Bay
PENALTILAR
Erokspor-Adapazarıspor 4-2
Altınsabanspor-Erokspor 5-4

FİNAL

14 Mayıs Pazar
11:00 Altınsabanspor - Yıldırım Bld 2-1

6.Grup
UŞAK
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:30 Soma Zaferspor-Albayrakspor 3-3
İzmir Denizspor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 İzmir Denizspor-Soma Zaferspor 2-1
İstanbul Albayrakspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Albayrakspor-İzmir Denizspor 4-0
Soma Zaferspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Balıkesir Menteşspor-Afjet Afyonspor 0-0
İstanbul Söğütlüçeşme Birlikspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:30 Söğütlüçeşme Birlik-Balıkesir Menteş 0-0
Afjet Afyonspor -Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:30 Afjet Afyonspor -SÇeşme Birlik 1-2 
Balıkesir Menteşspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
12:00 Albayrakspor - Söğütlüçeşme Birlikspor 2-0

 

7.Grup
DÜZCE
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:30 Eskişehir Şekerspor-Kıbrıscıkspor 2-0
Ankara Anadolubeyispor-Bay
12 Mayıs Cuma
15:00 Kıbrıscıkspor -Anadolubeyispor 0-5
Eskişehir Şekerspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:30 Anadolubeyispor-Eskişehir Şeker 6-0
Bolu Kıbrıscıkspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:00 Hacettepespor-Kütahya Yeşilayspor 7-0
Sakarya Tüvasaş Demirspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Kütahya Yeşilayspor-Sakarya T.Demir 0-2
Hacettepespor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
15:00 Sakarya T.Demir-Hacettepespor 1-1 (5-4 pen)
Kütahya Yeşilayspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
11:30 Sakarya Demir - Anadolubeyi spor 0-0 (3-1 pen)

 

8.Grup
AYDIN
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Damlacıkspor-Yunusemre Bld 2-1
Uşak Turan İdmanyurduspor-Bay
12 Mayıs Cuma
18:00 Yunusemre Bld - Turan İdmanyurdu 0-2
İzmir Damlacıkspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Turan İdmanyurdu-Damlacıkspor 2-1
Manisa Yunusemre Belediyespor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
18:00 Marmaris Gençlik-Bağbaşı Zeytinköy 3-0
İzmir Forbes Torbalı Gençlikspor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Bağbaşı Zeytinköy -F.Torbalı Gençlik 0-9
Marmaris Gençlikspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
18:00 F.Torbalı Gençlik-Marmaris Gençlik 3-0
Denizli Bağbaşı Zeytinköyspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
11:00 Turan İY - Torbalı Gençlik 2-4

 

9.Grup
MUĞLA (Fethiye)
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:30 Aliağa Futbol AŞ-Denizli BŞBld 1-0
Isparta Büyük Gökçelispor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:30 Denizli BŞBld-Büyük Gökçelispor 2-0
Aliağa Futbol AŞ-Bay
13 Mayıs Cumartesi
15:30 Büyük Gökçelispor-Aliağa Futbol AŞ 0-4
Denizli BŞBld-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:30 Aydın Yıldızspor-İzmir Pınargücü 0-0
Antalya DSİ-Bay
12 Mayıs Cuma
15:30 Antalya DSİ-Aydın Yıldızspor 0-7
İzmir Pınargücü -Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:30 İzmir Pınargücü-Antalya DSİ 1-1
Aydın Yıldızspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
16:30 Aliağa - Aydın Yıldız 2-1

 

10.Grup
AFYONKARAHİSAR
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:00 B.B.Bodrumspor-Antalya Şimşek 1-0
Kuşadası Küçükadaspor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Antalya Şimşek-Kuşadası Küçükada 1-3
B.B.Bodrumspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:00 Kuşadası Küçükadaspor-B.B.Bodrum 4-1
Antalya Şimşekspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Dumlupınar Ünv-Konya Kadıköy 2-1
Yeni Burdurspor-Bay
12 Mayıs Cuma
14:00 Konya Kadıköy-Yeni Burdurspor 3-1
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Yeni Burdurspor-Dumlupınar Ünv 1-0 (4-3 PEN)
(Konya Kadıköyspor kenti erken terk ettiği için penaltı atma şansını kaçırdı)

FİNAL

14 Mayıs Pazar
12:00 Küçükadaspor - Yeni Burdurspor 4-0

 

11.Grup
ADANA
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Kadirli Savrun-İskenderun Karaağaç 2-0
Karaman Belediyespor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:45 İskenderun Karaağaç-Karaman Bld. 2-0
Kadirli Savrunspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:00 Karaman Bld.-Kadirli Savrunspor 0-2
İskenderun Karaağaçspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:45 Çiftlikköy Adonis-Karakartallarspor 1-1
Kilis Belediyespor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Kilis Belediyespor-Çiftlikköy Adonis 1-1
Konya Karakartallarspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Karakartallarspor-Kilis Belediyespor 4-1
Mersin Çiftlikköy Adonis-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
11:00 Konya Kara Kartal - Kadirli Savrun 4-0

 

12.Grup
ADIYAMAN
12 Mayıs Cuma
15:30 Elazığ İl Özel İdarespor-Diyarbakır DSİ 2-2
17:30 M.Kale Gençlerbirliği-Karaköprü Bld 2-4
13 Mayıs Cumartesi
15:30 Diyarbakır DSİ-Malatya Kale Gençlerbirliği 4-0
17:30 Karaköprü Bld-Elazığ İl Özel İdarespor 0-4
14 Mayıs Pazar
15:30 Elazığ İl Özel İdare-Malatya Kale G.Birliği 3-0
17:30 Karaköprü Bld-Diyarbakır DSİ 5-5

 

13.Grup
KİLİS
12 Mayıs Cuma
16:00 Şehitkamil Bld-Kayapınar Bld 1-1
18:00 1920 Maraşspor-Adana Kanarya 1-2
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Kayapınar Bld-1920 Maraşspor 0-1
18:00 Adana Kanarya-Şehitkamil Bld 2-1
14 Mayıs Pazar
15:00 Şehitkamil Bld-1920 Maraşspor 0-1
17:00 Adana Kanarya-Kayapınar Bld 3-0

 

14.Grup
VAN
12 Mayıs Cuma
14:00 Patnos Gençlik-Eruh Sağlıkspor 0-3 h
16:00 Silopi Serhat Bld-Muş Doğugücü 2-1
13 Mayıs Cumartesi
11:00 Eruh Sağlıkspor-Silopi Serhat Bld 2-10
13:00 Muş Doğugücü-Patnos Gençlik 3-0 h
14 Mayıs Pazar
10:00 Patnos Gençlik-Silopi Serhat Bld 0-3 h
12:00 Muş Doğugücü-Eruh Sağlıkspor 3-1

 

15.Grup
AKSARAY
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:00 Reyhanlı Bld-Yeşil Kırşehirspor 3-2
13 Mayıs Cumartesi
15:00 Yeşil Kırşehirspor-Reyhanlı Bld 0-4
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Akdeniz Bld-Yozgat Bozokspor 4-0
Adana Seyhan Belediyespor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Yozgat Bozokspor-Seyhan Belediye 0-2
Mersin Akdeniz Belediyespor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 Seyhan Belediye-Akdeniz Bld 1-2
Yozgat Bozokspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
10:00 Akdeniz Bld - Reyhanlı Bld 5-0

 

16.Grup
KIRŞEHİR
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Aksaray Kılıçarslan OOGK-Başkentgücü 1-0
Sivasspor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Başkentgücü-Sivasspor 3-0
Aksaray Kılıçarslan Ortaokulu Gençlikspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Sivasspor-Aksaray Kılıçarslan OOGK 0-3
Ankara Başkentgücüspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Kocasinan Şimşekspor-Gölbaşı Bld 1-1
Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Hacıbektaş Veli Ünv-Kocasinan Şimşek 0-2
Ankara Gölbaşı Belediyespor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Gölbaşı Bld-Hacıbektaş Veli Ünv. 3-0
Kocasinan Şimşekspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
11:00 Aksaray Kılıçarslan-Gölbaşı Bld 0-0 (4-5 pen)

 

17.Grup
ZONGULDAK
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:00 Düzce 1907 SK-Bartın Kemerspor 1-0
Karabük Eskipazar Belediyespor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Bartın Kemerspor -Eskipazar Bld 1-1
Düzce 1907 SK-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:00 Eskipazar Bld-Düzce 1907 SK 0-3
Bartın Kemerspor -Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Sinop Tersanespor-MKE Çankırıspor 9-0
Kastamonu 1966 SK-Bay
12 Mayıs Cuma
14:00 MKE Çankırıspor-Kastamonu 1966 0-7
Sinop Tersanespor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Kastamonu 1966 -Sinop Tersane 3-1
MKE Çankırıspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
Düzce 1907 - Kastamonu 1966 3-0

 

18.Grup
KASTAMONU
12 Mayıs Cuma
14:00 Ünye 1957-Amasya Belediyespor 0-2
16:00 Çorum Halk Eğitim Kültür-Atakum Bld 0-3
13 Mayıs Cumartesi
14:00 Amasya Belediye-Çorum H.E.Kültür 3-1
16:00 Samsun Atakum Bld-Ünye 1957 4-1
14 Mayıs Pazar
11:00 Ünye 1957-Çorum Halk Eğitim Kültür 1-1
13:00 Atakum Bld-Amasya Belediyespor 2-0

 

19.Grup
GİRESUN
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:00 Rize Belediye-Gümüşhane Telekom 2-1
Trabzon Ortahisar Kanunispor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Gümüşhane Telekom-Ortahisar Kanuni 0-4
Rize Belediyespor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:00 Ortahisar Kanuni-Rize Belediye 1-0
Gümüşhane Telekomspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Samsun Kadıköyspor-Erbaaspor 1-0
Trabzon Hekimoğlu Doğanspor-Bay
12 Mayıs Cuma
14:00 Erbaaspor -Hekimoğlu Doğanspor 3-1
Samsun Kadıköyspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Hekimoğlu Doğan-Samsun Kadıköy 0-3
Erbaaspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
12:00 Samsun Kadıköy - Ortahisar Kanuni 2-1

 

20.Grup
GÜMÜŞHANE
12 Mayıs Cuma
14:00 Görelespor-Araklı 1961 SK 0-2
16:00 Artvin Hopaspor-Yakutiyespor 1-7
13 Mayıs Cumartesi
12:00 Araklı 1961 SK-Artvin Hopaspor 6-0
13:45 Yakutiyespor-Görelespor 3-1
14 Mayıs Pazar
12:00 Görelespor-Artvin Hopaspor 3-1
14:00 Yakutiyespor-Araklı 1961 SK 1-1 (5-4 pen)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus