16 Nisan 2017 01:40

Türkiye U17 Şampiyonası 2. Kademe Sonuçları

Dört grupta oynanan karşılaşmaların ardından Türkiye'de son dörde kalan takımlar belli oldu.


1.Grup
MALATYA

A Grubu
12 Nisan Çarşamba
16:00 Adana Yüksel Gençlik-Diyarbakır DSİ 1-0
Adıyaman Çınarspor-Bay

13 Nisan Perşembe
14:00 Adıyaman Çınarspor-Diyarbakır DSİ 4-1
Adana Yüksel Gençlik-Bay

14 Nisan Cuma
16:00 Adana Yüksel Gençlik-Adıyaman Çınarspor 1-0
Diyarbakır DSİ-Bay

B Grubu
12 Nisan Çarşamba
16:00 Kayseri Şekerspor-Tarsusgücü 2-0
1920 Maraşspor-Bay

13 Nisan Perşembe
16:00 Tarsusgücü -1920 Maraşspor 1-0
Kayseri Şekerspor-Bay

14 Nisan Cuma
14:00 1920 Maraşspor-Kayseri Şekerspor 1-0
Tarsusgücü-Bay

Statü Gereği Birinci Belirleme Maçları
Tarsusgücü -Kayseri Şekerspor 5-3 pen
1920 Maraşspor-Tarsusgücü 5-4 pen

FİNAL
15 Nisan Cumartesi
12:00 Adana Yüksel Gençlik-1920 Maraşspor 2-1

2.Grup
BİLECİK

A Grubu

12 Nisan Çarşamba
14:30 Bağlarbaşıspor-Sincangücü 1-0
Dilovası Belediyespor-Bay

13 Nisan Perşembe
17:00 Dilovası Belediyespor-Sincangücü 1-0
İstanbul Bağlarbaşıspor-Bay

14 Nisan Cuma
15:00 Bağlarbaşıspor-Dilovası Belediyespor 3-0
Sincangücü-Bay

B Grubu
12 Nisan Çarşamba
17:00 Eskişehir Sağlık-Kdz Ereğli Bld 4-0
Yalova Safranyolu Doğuşspor-Bay

13 Nisan Perşembe
14:30 Kdz Ereğli Bld-Safranyolu Doğuş 2-2
Eskişehir Sağlıkspor-Bay

14 Nisan Cuma
17:00 Eskişehir Sağlık-Safranyolu Doğuş 2-1
Kdz Ereğli Belediyespor-Bay

FİNAL
15 Nisan Cumartesi
15:00 İstanbul Bağlarbaşıspor-Eskişehir Sağlık 1-0

3.Grup
BALIKESİR

A Grubu
12 Nisan Çarşamba
13:00 Bursa Yıldırım Bld JSK-Çanakkale Kepez 2-0
Ankara Başkentgücüspor-Bay

13 Nisan Perşembe
15:00 Ankara Başkentgücü-Çanakkale Kepez 2-0
Bursa Yıldırım Belediye Jimnastikspor-Bay

14 Nisan Cuma
13:00 Ankara Başkentgücü-Yıldırım Bld JSK 2-2 (4-3)pen
Çanakkale Kepezspor-Bay

B Grubu

12 Nisan Çarşamba
15:00 Demirten Yeşilköy-Balçova Bld Termalspor 3-2
İstanbul Altınovaspor-Bay

13 Nisan Perşembe
13:00 İstanbul Altınovaspor-Balçova Bld Termal 1-0
Demirten Yeşilköyspor-Bay

14 Nisan Cuma
15:00 İstanbul Altınovaspor-Demirten Yeşilköy 4-0
Balçova Bld Termalspor-Bay

FİNAL
15 Nisan Cumartesi
12:00 İstanbul Altınovaspor-Ankara Başkentgücü 1-0

4.Grup

RİZE

13 Nisan Perşembe
14:00 Atakum Bld-Ağrı Vefaspor 3-0
16:00 Hekimoğlu Doğan-Bayburt GÖİdare 1-0

14 Nisan Cuma
14:00 Bayburt GÖİdare-Ağrı Vefaspor 2-0
16:00 Atakum Bld-Hekimoğlu Doğan 2-2

15 Nisan Cumartesi
11:00 Hekimoğlu Doğan-Ağrı Vefaspor 3-0
11:00 Atakum Bld-Bayburt GÖİdare 2-1

Statü Gereği Birinci Belirleme Maçı
Hekimoğlu Doğanspor-Atakum Bld 3-0 pen

DERLEYEN: BENAN DİKER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus