05 Mayıs 2017 12:16

Türkiye U19 Şampiyonası Sonuçları (Finaller)

Türkiye U19 Şampiyonası'nda tüm sonuçlar her zaman olduğu gibi sadece Yerel Futbol'da


1.Grup
İSTANBUL
5 Mayıs Cuma
14:00 Altınovaspor-Bağlarbaşıspor 0-2
16:00 Büyükçekmecespor-Kuştepespor 0-0
6 Mayıs Cumartesi
12:00 Bağlarbaşıspor-Büyükçekmecespor 3-2
14:00 Kuştepespor-Altınovaspor 1-4
7 Mayıs Pazar
12:00 Altınovaspor-Büyükçekmecespor 3-1
14:00 Kuştepespor-Bağlarbaşıspor 0-4


2.Grup
TEKİRDAĞ (Çorlu)
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
15:00 Çayırovaspor-Gaziosmanpaşa 3-1
Uzunköprüspor-Bay
5 Mayıs Cuma
17:30 Gaziosmanpaşa-Uzunköprüspor 1-2
Çayırovaspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Uzunköprüspor-Çayırovaspor 0-4
Gaziosmanpaşaspor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
17:30 Lüleburgazspor-Özalibeyköy 6-1
Kocaeli Güneşspor-Bay
5 Mayıs Cuma
15:00 Özalibeyköy-Kocaeli Güneşspor 0-3
Lüleburgazspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
17:30 Kocaeli Güneşspor-Lüleburgazspor 0-1
Özalibeyköy -Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
15:00 Çayırovaspor - Lüleburgazspor 2-1


3.Grup
ÇANAKKALE
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
15:00 Feriköy-Çorluspor 1947 0-0
Bursa Yıldırım Belediye Jimnastik-Bay
5 Mayıs Cuma
17:00 Yıldırım Belediye JSK-Feriköy 4-3
Çorluspor 1947-Bay
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Çorluspor 1947-Yıldırım Belediye JSK 1-2
Feriköy-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
17:00 Küçükçekmecespor-Bandırmaspor 2-0
Turgutluspor-Bay
5 Mayıs Cuma
15:00 Bandırmaspor-Turgutluspor 2-1
Küçükçekmecespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
17:00 Turgutluspor-Küçükçekmecespor 1-2
Bandırmaspor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
13:00 Yıldırım Belediye - Küçükçekmecespor 4-1

4.Grup
KOCAELİ
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:00 Bursa Altınsaban-İstanbul Aydınlı 3-2
Sakarya Tüvasaş Demirspor-Bay
5 Mayıs Cuma
16:15 İstanbul Aydınlı -Sakarya T.Demir 4-0
Bursa Altınsabanspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
14:00 Sakarya T.Demir-Bursa Altınsaban 1-2
İstanbul Aydınlıspor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
16:15 Modafenspor-Bursa Bağlarbaşı 1-1
Tekirdağspor-Bay
5 Mayıs Cuma
14:00 Tekirdağspor-Modafenspor 0-4
Bursa Bağlarbaşıspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
16:30 Bursa Bağlarbaşı-Tekirdağspor 1-0
Birinciyi belirlemek için penaltılar
Modafenspor-Bursa Bağlarbaşı 12-11

FİNAL
7 Mayıs Pazar
16:00 Altınsaban - Modafen 1-2


5.Grup
BALIKESİR (Edremit)
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
15:00 Ezinespor-Harmanlıkspor 4-0
İstanbul Çeliktepespor-Bay
5 Mayıs Cuma
17:30 Harmanlıkspor-Çeliktepespor 0-3
Ezinespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Çeliktepespor- Ezinespor 2-0
Sakarya Harmanlıkspor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
17:30 Erokspor-Yalova Acarspor 3-0
Sakarya Erenlerspor-Bay
5 Mayıs Cuma
15:00 Yalova Acarspor -Erenlerspor 2-2
Erokspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
17:30 Erenlerspor-Erokspor 0-4
Yalova Acarspor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar

15.30 Çeliktepespor-Erokspor 0-3


6.Grup
KÜTAHYA (Gediz)
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:30 Gazi Mahallesispor-Gebzespor 4-0
Ödemiş Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cuma
17:00 Gebzespor -Ödemiş Belediyespor 0-0
Gazi Mahallesispor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
14:30 Ödemiş Belediyespor-Gazi Mahallesi 2-1
Gebzespor -Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
17:00 Avcılar Belediye-Odunpazarıspor 0-0
İzmir Denizspor-Bay
5 Mayıs Cuma
14:30 İzmir Denizspor-Avcılar Belediye 1-2
Odunpazarıspor -Bay
6 Mayıs Cumartesi
17:00 Odunpazarıspor -İzmir Denizspor 2-0
Birinciyi belirlemek için penaltılar
Avcılar Belediyespor-Odunpazarıspor 4-5 pen

FİNAL
7 Mayıs Pazar
11:00 Ödemiş Bld - Odunpazarı 0-0 (3-4 pen)

7.Grup
DÜZCE
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
15:00 Kdz Ereğli Bld-Derince Birlikspor 4-4
Bursa TSE Arabayatağıspor-Bay
5 Mayıs Cuma
17:00 Arabayatağıspor-Kdz Ereğli Bld 5-1
Derince Birlikspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Derince Birlikspor-Arabayatağıspor 0-1
Karadeniz Ereğli Belediyespor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
17:00 Kocaeli İhsaniyespor-Bursa Erdemli 1-1
Bolu Kıbrıscıkspor-Bay
5 Mayıs Cuma
15:00 Kıbrıscıkspor-İhsaniyespor 3-2
Bursa Erdemlispor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
17:00 Bursa Erdemlispor-Kıbrıscıkspor 3-0 (75'te 1-0 Erdemli öndeyken maç tatil edildi)
Kocaeli İhsaniyespor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
16:00 Arabayatağıspor - Erdemlispor 2-2 (4-5 pen)

8.Grup
ESKİŞEHİR
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
12:00 Ankara Demirlibahçe -Afjet Afyonspor 2-1
Kütahya Termikspor-Bay
5 Mayıs Cuma
11:00 Afjet Afyonspor-Kütahya Termikspor 3-3
Ankara Demirlibahçespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
11:00 Kütahya Termik-Ankara Demirlibahçe 0-4
Afjet Afyonspor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:45 Isparta Davraz-Uşak Turan İdmanyurdu 1-1
Ankara Çayyoluspor-Bay
5 Mayıs Cuma
13:45 Ankara Çayyoluspor-Isparta Davraz 3-1
Uşak Turan İdmanyurduspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
13:45 Turan İdmanyurdu-Ankara Çayyolu 0-2
Isparta Davrazspor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
11:00 Demirlibahçe - Çayyolu 3-1

9.Grup
MANİSA
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
15:00 Balıkesir BŞBld-Aydın SHÇEK 2-1
Eskişehir DSİ Bendspor-Bay
5 Mayıs Cuma
17:30 Aydın SHÇEK-Eskişehir DSİ Bend 2-0
Balıkesir BŞBelediyespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Eskişehir DSİ Bend-Balıkesir BŞBld 0-1
Aydın SHÇEK-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
17:30 Aydın Yıldızspor-Burhaniye Bld 1-0
Denizli Dokuzkavaklarspor-Bay
5 Mayıs Cuma
15:00 Burhaniye Bld-Dokuzkavaklarspor 1-1
Aydın Yıldızspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
17:30 Dokuzkavaklarspor- Aydın Yıldızspor 0-7
Burhaniye Belediyespor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
11:00 Balıkesir BŞ Bld - Aydın Yıldız 0-5

10.Grup
MUĞLA
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
16:00 İzmir Demirspor-Bozdoğan Bld 2-0
Buldan Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cuma
16:00 Bozdoğan Bld-Buldan Bld 4-0
İzmir Demirspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
16:00 Buldan Bld-İzmir Demirspor 0-5
Bozdoğan Belediyespor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
16:00 İzmirspor-Bucak Bld Oğuzhan 4-1
Antalya DSİ-Bay
5 Mayıs Cuma
16:00 Bucak Bld Oğuzhan-Antalya DSİ 1-5
İzmirspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
16:00 Antalya DSİ-İzmirspor 3-0
Bucak Belediye Oğuzhanspor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
11:00 İzmir Demir - Antalya DSİ 1-2

11.Grup
DENİZLİ
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:00 Ortaca Belediyespor-Akhisar Yıldırım 1-0
İzmir Serintepe Kanderespor-Bay
5 Mayıs Cuma
16:00 Akhisar Yıldırım-Serintepe Kandere 1-5
Ortaca Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
14:00 Serintepe Kandere-Ortaca Belediye 3-3 (5-4 pen)
Akhisar Yıldırımspor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
16:00 Muratpaşa Bld-Tavşanlı Linyit 2-0
Salihli Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cuma
14:00 Tavşanlı Linyit-Salihli Bld 0-1
Antalya Muratpaşa Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
16:00 Salihli Belediyespor-Muratpaşa Bld 1-3
Tavşanlı Linyit-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
11:00 Serintepe Kandere - Muratpaşa Bld 0-2


12.Grup
MERSİN
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:00 Adana Demirspor-Konya Ereğlispor 8-0
Hatay Armutluspor-Bay
5 Mayıs Cuma
16:00 Konya Ereğlispor-Hatay Armutluspor 1-0
Adana Demirspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
18:00 Hatay Armutluspor-Adana Demirspor 0-4
Konya Ereğlispor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
16:00 Adana Gençlerbirliği-Yeşilova Yıldız 7-0
Karaman Başakspor-Bay
5 Mayıs Cuma
18:00 Yeşilova Yıldız-Karaman Başakspor 1-2'yken 80'de Yeşilova sahadan çekildi/ 0-3 H
Adana Gençlerbirliği
6 Mayıs Cumartesi
14:00 Karaman Başakspor-Adana Gençlerbirliği 1-3
Gaziantep Yeşilova Yıldızspor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
13:00 Adana Demirspor - Adana Gençlerbirliği 2-1

13.Grup
HATAY
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
13:00 Kuvayi Milliyespor-Şehitkamil Bld 1-0
Osmaniyespor Futbol Kulübü-Bay
5 Mayıs Cuma
17:00 Şehitkamil Bld-Osmaniyespor FK 3-0
Mersin Kuvayi Milliyespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Osmaniyespor FK-Kuvayi Milliyespor 0-3
Şehitkamil Belediyespor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
15:00 Mersin İdmanyurdu-Seyhan Bld 2-1
1920 Maraşspor-Bay
5 Mayıs Cuma
15:00 Seyhan Bld-1920 Maraşspor 0-0
Mersin İdmanyurdu-Bay
6 Mayıs Cumartesi
17:00 1920 Maraşspor-Mersin İdmanyurdu 0-2
Seyhan Belediyespor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
11:00 Kuvayi Milliye - Mersin İY 1-2

14.Grup
K.MARAŞ
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
16:00 Akdeniz Bld-Kayseri Yolspor 2-0
6 Mayıs Cumartesi
16:00 Kayseri Yolspor-Akdeniz Bld 1-1
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:00 Adafi Kartalspor-İskenderun Bld 2-2
Şanlıurfa BŞBelediyespor-Bay
5 Mayıs Cuma
16:00 Şanlıurfa BŞBelediye-Adafi Kartalspor 3-0
İskenderun Belediye Gençlikspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
14:00 İskenderun Bld-Şanlıurfa BŞBelediye 0-0
Malatya Adafi Kartalspor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
16:00 Akdeniz Bld - Şanlıurfa BB 1-0

15.Grup
NEVŞEHİR (Avanos)
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:30 Kırıkkale Mühimmat-Niğde Belediye 3-0
Aksaray Eğitim Gençlikspor-Bay
5 Mayıs Cuma
17:00 Niğde Belediye-Aksaray Eğitim GK 0-2
Kırıkkale Mühimmatspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
14:30 Aksaray Eğitim GK-Kırıkkale Mühimmat 0-1
Niğde Belediyespor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
17:00 Yozgatspor1959-Çatalhüyük Çumra Bld 1-1
Kayseri Şekerspor-Bay
5 Mayıs Cuma
14:30 Kayseri Şekerspor-Yozgatspor1959 1-3
Çatalhüyük Çumra Bld-Bay
6 Mayıs Cumartesi
17:00 Çatalhüyük Çumra Bld-Kayseri Şeker 3-0

Birincilik için penaltılar

Yozgatspor1959-Çatalhüyük Çumra 3-1 pen
FİNAL
7 Mayıs Pazar
13:00 Kırıkkale Mühimmat - Yozgat 1959 1-1 (2-1 uz)

16.Grup
DİYARBAKIR
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:00 Batman TEİAŞ-Cizre Diclespor 3-0 (H)*
Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Bay
*Cizre Diclespor maça gelmedi
5 Mayıs Cuma
14:00 Cizre Diclespor-Karaköprü Belediye 0-3 H
Batman TEİAŞ-Bay
6 Mayıs Cumartesi
14:00 Karaköprü Belediye-Batman TEİAŞ 1-1 (2-3 pen)
Cizre Diclespor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
16:00 Kızıltepe Belediyespor-Siirt Hasbey 3-0
Hakkari Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cuma
16:00 Siirt Hasbey-Hakkari Belediyespor 3-4
Kızıltepe Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
16:00 Hakkari Belediyespor-Kızıltepe Bld 0-9
Siirt Hasbeyspor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
14.00 Batman TEİAŞ - Kızıltepe Bld 1-0


17.Grup
BİNGÖL
5 Mayıs Cuma
14:00 Diyarbakır Alipaşaspor-Ağrı 1970 SK 4-1
16:30 Elazığ İl Öze İdare-Bitlis Güroymakspor 2-0
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Bitlis Güroymakspor-Ağrı 1970 SK 1-1
15:00 Diyarbakır Alipaşaspor-Elazığ İl Öze İdare 3-1
7 Mayıs Pazar
11:00 Elazığ İl Öze İdare-Ağrı 1970 SK 2-5
11:00 Diyarbakır Alipaşa-Bitlis Güroymakspor 4-2

18.Grup
AĞRI
5 Mayıs Cuma
13:00 Van Telekomspor-Muş Menderesspor 0-1
15:00 76 Iğdır Bld-Ardahan Arıspor 2-0
6 Mayıs Cumartesi
13:00 Muş Menderesspor- 76 Iğdır Bld 0-3
15:00 Ardahan Arıspor-Van Telekomspor 1-2
7 Mayıs Pazar
13:00 Van Telekomspor-76 Iğdır Bld 0-3
15:00 Ardahan Arıspor-Muş Menderesspor 2-3

19.Grup
ELAZIĞ
5 Mayıs Cuma
13:30 Adıyaman Gençlerbirliği-M.Yeşilyurt Bld 0-2
15:30 Bingöl Çanspor-Diyarbakır DSİ 2-4
6 Mayıs Cumartesi
14:00 Diyarbakır DSİ-Adıyaman Gençlerbirliği 4-0
16:00 Malatya Yeşilyurt Bld-Bingöl Çanspor 4-0
7 Mayıs Pazar
11:00 Adıyaman Gençlerbirliği-Bingöl Çanspor 0-5
13:00 Diyarbakır DSİ-Malatya Yeşilyurt Bld 4-2


20.Grup
YOZGAT
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
15:00 Ankara Cebecispor-Nevşehirspor GK 4-0
Maraşspor-Bay
5 Mayıs Cuma
15:00 Nevşehirspor GK-Maraşspor 2-1
Ankara Cebecispor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Maraşspor-Cebecispor 0-3
Nevşehirspor Gençlikspor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
15:00 Yenimahalle Bld-Kırşehir Gençlik Hz 7-1
Sivas Demirspor-Bay
5 Mayıs Cuma
15:00 Kırşehir Gençlik Hz-Sivas Demirspor 1-6
Ankara Yenimahalle Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Sivas Demirspor-Yenimahalle Bld 1-1 (5-3 pen)
Kırşehir Gençlik Hizmetlerispor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
11:00 Cebeci - Sivas Demir 0-3

21.Grup
BOLU
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
13:00 Hacettepespor-Bartın Kemer 6-0
*Kastamonu Yolspor şampiyonadan çekildi
6 Mayıs Cumartesi
15:00 Hacettepespor-Bartın Kemer 8-0
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
15:00 Kozlu Bld-Çankırı Bld GK 6-0
Düzce Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı Karadeniz GK-Bay
5 Mayıs Cuma
14:00 Çankırı Bld GK-DSY Kuzey Yıldızı KGK 0-3
Kozlu Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
13:00 DSY Kuzey Yıldızı KGK-Kozlu Bld 1-3
Çankırı Belediye Gençlikspor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
14:00 Hacettepe - Kozlu 4-1

22.Grup
AMASYA
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:30 Samsun Kadıköy-Erbaa Güreş İhtisas 3-2
Giresun Doğankentspor-Bay
5 Mayıs Cuma
17:00 Erbaa Güreş İhtisas-Doğankentspor 2-4
Samsun Kadıköyspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
14:30 Doğankentspor-Samsun Kadıköy 1-3
Erbaa Güreş İhtisasspor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
17:00 Çorum H.Eğitim Kültür-Sinop Özel İdare 2-2
İlkadım Belediyespor Yabancılarpazarı-Bay
5 Mayıs Cuma
14:30 İlkadım Bld Yabpa-Çorum H.E.Kültür 1-2
Sinop Özel İdarespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
17:00 Sinop Özel İdare- İlkadım Bld Yabpa 1-5
Çorum Halk Eğitim Kültürspor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
14:00 Samsun Kadıköy - Çorum HEK 5-3

23.Grup
GİRESUN
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:00 Samsun Yolspor-Amasya Özel İdare 4-2
Tercan 17 Şubatspor-Bay
5 Mayıs Cuma
16:00 Amasya Özel İdare-Tercan 17 Şubatspor 4-2
Samsun Yolspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
14:00 Tercan 17 Şubatspor-Samsun Yolspor 0-8
Amasya Özel İdarespor-Bay
B Grubu
4 Mayıs Perşembe
16:00 Rize Çaykurspor-Ünye1957 4-2
Trabzon Erdoğduspor-Bay
5 Mayıs Cuma
14:00 Ünye1957-Trabzon Erdoğduspor 2-2
Rize Çaykurspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
16:00 Trabzon Erdoğduspor-Rize Çaykurspor 2-3
Ünye1957-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
12.00 Samsun Yol - Rize Çaykur 1-0


24.Grup
RİZE
A Grubu
4 Mayıs Perşembe
14:00 Akçaabat Sebat-Gümüşhane Telekom 1-1
Bayburt Grup İl Özel İdarespor-Bay
5 Mayıs Cuma
16:00 Bayburt Grup İÖİdare-Akçaabat Sebat 0-1
Gümüşhane Telekomspor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
14:00 Gümüşhane Telekom - Bayburt İÖİ 3-1

Birincilik için penaltılar
Akçaabat Sebatspor-Gümüşhane Telekom 4-5 pen

B Grubu
4 Mayıs Perşembe
16:00 Palandöken Bld-Giresun Sanayi 3-1
Trabzon Ortahisar Kanunispor-Bay
5 Mayıs Cuma
14:00 Giresun Sanayi-Ortahisar Kanuni 0-8
Palandöken Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cumartesi
16:00 Ortahisar Kanuni-Palandöken Bld 0-0 (7-6 pen)
Giresun Sanayispor-Bay
FİNAL
7 Mayıs Pazar
13.00 Gümüşhane Telekom-Ortahisar Kanuni 0-2

TUR ATLAYANLAR

Bağlarbaşıspor Modafenspor Erokspor Çayırovaspor Odunpazarıspor Aydın Yıldızspor Yıldırım Belediye JSK Bursa Erdemlispor Kırıkkale Mühimmat Sivas Demirspor Muratpaşa Bld Antalya DSİ Hacettepespor Ankara Demirlibahçe Adana Demirspor Samsun Kadıköy Samsun Yolspor Ortahisar Kanuni Iğdır 76 Iğdır Bld Diyarbakır DSİ Diyarbakır Alipaşa Batman TEİAŞ Mersin İdmanyurdu Akdeniz Bld

DERLEYEN: BENAN DİKER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus