19 Mayıs 2017 07:58

Türkiye U19 Şampiyonası Sonuçları (2. Etap)

Türkiye U19 Şampiyonası'nda ikinci etap karşılaşmaları 4 grup merkezinde oynandı.


1.Grup

DENİZLİ

A Grubu
18 Mayıs Perşembe
15:00 Hacettepespor-Bağlarbaşıspor 2-0
Bursa Erdemlispor-Bay
19 Mayıs Cuma
17:30 Bağlarbaşıspor -Bursa Erdemlispor 1-0
Hacettepespor-Bay
20 Mayıs Cumartesi
15:00 Bursa Erdemlispor-Hacettepespor 0-3
İstanbul Bağlarbaşıspor-Bay
B Grubu
18 Mayıs Perşembe
17:30 Yıldırım Belediye JSK-Odunpazarı 3-0
Ankara Demirlibahçespor-Bay
19 Mayıs Cuma
15:00 Odunpazarıspor-Demirlibahçespor 0-2
Bursa Yıldırım Belediye JSK-Bay
20 Mayıs Cumartesi
17:30 Demirlibahçespor-Yıldırım Belediye 0-1
Odunpazarıspor-Bay
FİNAL
21 Mayıs Pazar
15:00 Hacettepe - Yıldırım Bld 3-2

2.Grup
MANİSA

A Grubu
18 Mayıs Perşembe
15:00 Modafenspor-Aydın Yıldızspor 1-1
Antalya DSİ-Bay
19 Mayıs Cuma
17:30 Antalya DSİ-Modafenspor 2-1
Aydın Yıldızspor-Bay
20 Mayıs Cumartesi
15:00 Aydın Yıldızspor-Antalya DSİ 1-1
Modafenspor-Bay

B Grubu
18 Mayıs Perşembe
17:30 Erokspor-Çayırovaspor 1-0
Antalya Muratpaşa Belediyespor-Bay
19 Mayıs Cuma
15:00 Çayırovaspor-Muratpaşa Belediye 2-1
Erokspor-Bay
20 Mayıs Cumartesi
17:30 Muratpaşa Belediyespor-Erokspor 0-0
Çayırovaspor-Bay
FİNAL
21 Mayıs Pazar
12:00 Antalya DSİ - Erokspor 3-3 (4-5 uz)


3.Grup
TOKAT

A Grubu
18 Mayıs Perşembe
14:00 Sivas Demirspor-Samsun Yolspor 6-3
Kırıkkale Mühimmatspor-Bay
19 Mayıs Cuma
16:00 Samsun Yolspor -Mühimmatspor 2-2
Sivas Demirspor-Bay
20 Mayıs Cumartesi
14:00 Mühimmatspor-Sivas Demirspor 0-2
Samsun Yolspor-Bay

B Grubu
18 Mayıs Perşembe
16:00 Ortahisar Kanuni-Iğdır Arasspor 5-0
Samsun Kadıköyspor-Bay
19 Mayıs Cuma
14:00 Samsun Kadıköy-Iğdır Arasspor 5-0
Trabzon Ortahisar Kanunispor-Bay
20 Mayıs Cumartesi
16:00 Samsun Kadıköy-Ortahisar Kanuni 2-4
Iğdır Arasspor-Bay
FİNAL
21 Mayıs Pazar
15:00 Sivas Demir - Ortahisar Kanuni 0-2


4.Grup
MALATYA

A Grubu
18 Mayıs Perşembe
14:00 Batman TEİAŞ-Mersin İdmanyurdu 1-1
Diyarbakır Alipaşaspor-Bay
19 Mayıs Cuma
16:00 D.Alipaşaspor- Batman TEİAŞ 1-0
Mersin İdmanyurdu-Bay
20 Mayıs Cumartesi
13:30 Mersin İdmanyurdu-D.Alipaşaspor 3-1
Batman TEİAŞ-Bay

B Grubu
18 Mayıs Perşembe
16:00 Diyarbakır DSİ-Akdeniz Bld 2-0
Adana Demirspor-Bay
19 Mayıs Cuma
14:00 Akdeniz Bld-Adana Demirspor 2-1
Diyarbakır DSİ-Bay
20 Mayıs Cumartesi
15:30 Adana Demirspor-Diyarbakır DSİ 3-3
Akdeniz Belediyespor-Bay
FİNAL
21 Mayıs Pazar
12:00 Mersin İY - Diyarbakır DSİ 4-5

 

Dörtlü Finale Kalanlar:
Hacettepe
Erok
Diyarbakır DSİ
Ortahisar Kanuni

DERLEYEN:BENAN DİKER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus