23 Mart 2017 08:42

U15 Türkiye Şampiyonası 1. Tur maçları

U15 Türkiye Şampiyonası'nda 1. tur maçları başladı. Skorlar ve program için takipte kalınız.


U15 Türkiye Şampiyonası'nda 1. tur maçları başladı. Skorlar ve program için takipte kalınız.
 

İSTANBUL (1.GRUP)

24 Mart Cuma
14:00 Çakmakspor - Bağcılar Eğitim 3-1
16:00 Bağlarbaşı - Öz Alibeyköy 2-0

25 Mart Cumartesi
14:00 Bağcılar Eğitim - Bağlarbaşı 0-5
16:00 Öz Alibeyköy - Çakmakspor 0-1

26 Mart Pazar
14:00 Çakmakspor - Bağlarbaşı 0-5
16:00 Öz Alibeyköy - Bağcılar Eğitim 0-3

ÇANAKKALE (2.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
13:00 Torbalıspor-Kayaşehirspor 3-1
Kırklarelispor-Bay

24 Mart Cuma
15:00 Kayaşehirspor-Kırklarelispor 0-2
Torbalıspor-Bay

25 Mart Cumartesi
12:00 Kırklarelispor-Torbalıspor 2-0
İstanbul Kayaşehirspor-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
15:00 Buca Belediyespor-Selimiye 0-0
Tekirdağspor-Bay

24 Mart Cuma
13:00 Tekirdağspor-Buca Belediyespor 1-2
Selimiye-Bay

25 Mart Cumartesi
14:00 Selimiye-Tekirdağspor 0-0 
Belediyespor-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
12:00 Kırklarelispor - Buca Belediyespor 1-2


KOCAELİ (3.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
13:00 Seyrantepe Ofspor-Arabayatağıspor 2-0
Kapaklı Sitespor-Bay

24 Mart Cuma
15:00 Arabayatağıspor-Kapaklı Sitespor 3-1
İstanbul Seyrantepe Ofspor-Bay

25 Mart Cumartesi
13:00 Kapaklı Sitespor-Seyrantepe Ofspor 0-4
Bursa Arabayatağıspor -Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
15:00 Altınsabanspor-İstanbul Sinopspor 3-0
Edirne Saraçhanespor-Bay

24 Mart Cuma
13:00 İstanbul Sinopspor -Saraçhanespor 3-1
Bursa Altınsabanspor-Bay

25 Mart Cumartesi
15:00 Saraçhanespor-Altınsabanspor 0-4
İstanbul Sinopspor-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
13:00 Seyrantepe Ofspor - Altınsabanspor 1-0


YALOVA (4.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
13:00 Sakarya T.Demirspor-Başakşehirspor 2-1
Kocaeli Güneşspor-Bay

24 Mart Cuma
15:00 Başakşehirspor-Kocaeli Güneşspor 0-0
Sakarya Tüvasaş Demirspor-Bay

25 Mart Cumartesi
13:00 Kocaeli Güneşspor-Sakarya T.Demir 2-1
Başakşehirspor-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
15:00 Halkalı Taştepespor-1299 Bilecik 4-0
Kocaeli Harb İşspor-Bay

24 Mart Cuma
13:00 1299 Bilecik -Kocaeli Harb İşspor 0-2
Halkalı Taştepespor-Bay

25 Mart Cumartesi
15:00 Kocaeli Harb İşspor-Halkalı Taştepe 1-4
1299 Bilecikspor-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
13:00 Kocaeli Güneşspor - Halkalı Taştepespor 0-1


SAKARYA (5.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
13:00 Zara Ekinlispor-Bartın Kemerspor 4-0
Kocaeli 41 Futbol Kulübü-Bay

24 Mart Cuma
14:30 Bartın Kemerspor-Kocaeli 41 FK 0-2
Zara Ekinlispor-Bay

25 Mart Cumartesi
13:00 Kocaeli 41 FK-Zara Ekinlispor 0-0 (2-4 pen)
Bartın Kemerspor-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
14:30 Albayrakspor-Körfez Gençlerbirliği 2-0
Çilimli Belediyespor-Bay

24 Mart Cuma
13:00 Körfez Gençlerbirliği-Çilimli Belediye 5-0
İstanbul Albayrakspor-Bay

25 Mart Cumartesi
14:30 Çilimli Belediye-Albayrakspor 0-2
Körfez Gençlerbirliği

FİNAL
26 Mart Pazar
11:00 Zara Ekinlispor - Albayrakspor 2-1


KÜTAHYA (6.GRUP)

A Grubu
24 Mart Perşembe
14:00 İkitellispor-Yalova Acarspor 3-1
Eskişehir DSİ Bendspor-Bay

25 Mart Cuma
16:00 Yalova Acarspor-Eskişehir DSİ Bend 0-1
İkitellispor-Bay

26 Mart Cumartesi
14:00 Eskişehir DSİ Bend-İkitellispor 0-0 (5-4 pen)
Yalova Acarspor-Bay

B Grubu
24 Mart Perşembe
16:00 İstanbul Damlaspor-Bigaspor 2-1
Burhaniye Belediyespor-Bay

25 Mart Cuma
14:00 Bigaspor-Burhaniye Belediye 3-2
İstanbul Damlaspor-Bay

26 Mart Cumartesi
16:00 Burhaniye Belediye-İstanbul Damla 0-4
Bigaspor-Bay

FİNAL
27 Mart Pazar
11:00 Eskişehir DSİ Bentspor - Damlaspor 0-0 (2-4 pen)


ESKİŞEHİR (7.GRUP)

24 Mart Cuma
12.00 Manisa Yunus Emre Bld-Uşak Turan İY 2-1
14.00 Balıkesir BB-Kütahya Termikspor 1-0

25 Mart Cumartesi
11.00 UşakTuran İY-Kütahya Termikspor 2-2
13.00 Balıkesir BB-Yunus Emre Bld 0-0

26 Mart Pazar
11.00 Kütahya Termikspor-Yunus Emre Bld 0-2
11.00 Uşak Turan İY-Balıkesir BB 3-2


MANİSA (8.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
13:30 Muğlaspor-Bursa Fethiye İY 2-1
Aydın İbrahim Gülümser Genç Efespor-Bay

24 Mart Cuma
15:30 Bursa Fethiye İY-Aydın İ.G.Genç Efe 2-1
Muğlaspor-Bay

25 Mart Cumartesi
14:00 Aydın İ.G.Genç Efe-Muğlaspor 3-4
Bursa Fethiye İdmanyurdu-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
15:30 Bursa Compenanta-Acıpayam Bld 3-0
Kütahya Yeşilayspor-Bay

24 Mart Cuma
13:30 Acıpayam Bld -Kütahya Yeşilayspor 8-0
Bursa Compenantaspor-Bay

25 Mart Cumartesi
16:00 Kütahya Yeşilayspor-Bursa Compenanta 1-2
Denizli Acıpayam Belediyespor-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
15.00 Muğlaspor - Bursa Componenta 2-0


DENİZLİ (9.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
13:00 Antalya DSİ-Kuşadası Küçükada 2-0
Ödemiş Belediyespor-Bay

24 Mart Cuma
17:00 Kuşadası Küçükada-Ödemiş Bld 1-1
Antalya DSİ-Bay

25 Mart Cumartesi
13:00 Ödemiş Belediye-Antalya DSİ 1-2
Kuşadası Küçükadaspor-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
15:30 Balçova Bld Termal-Afjet Afyon 2-0
Turgutluspor-Bay

24 Mart Cuma
15:00 Afjet Afyon -Turgutluspor 0-3 h
Balçova Belediye Termalspor-Bay
Afjet Afyon maçı 17.00'de sandığı için çıkmadı

25 Mart Cumartesi
15:30 Turgutluspor-Balçova Bld Termal 1-1 (5-4 pen)
Afjet Afyonspor-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
11:00 Antalya DSİ - Turgutluspor 1-0


AYDIN (10.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
15:00 Ortaca Bld-Konak Bld 3-2
Isparta Davrazspor-Bay

24 Mart Cuma
17:00 Konak Bld-Isparta Davrazspor 3-5
Ortaca Belediyespor-Bay

25 Mart Cumartesi
15:00 Isparta Davrazspor-Ortaca Bld 0-3
İzmir Konak Belediyespor-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
17:00 Manavgat Bld-İncilipınargücü 0-0
Yeni Burdurspor-Bay

24 Mart Cuma
15:00 Yeni Burdurspor-Manavgat Bld 4-1
Denizli İncilipınargücü-Bay

25 Mart Cumartesi
17:00 İncilipınargücü-Yeni Burdurspor 0-2
Manavgat Belediyespor-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
11:00 Ortaca Bld - Yeni Burdurspor 0-0 (4-5 pen)


BARTIN (11.GRUP)


24 Mart Cuma
13:30 Elvan İnşaat Kızık-Sakaryagücü 0-4
16:00 Zonguldak Saray-Kastamonu 1966 1-1

25 Mart Cumartesi
13:30 Sakaryagücü-Zonguldak Saray 0-0
16:00 Kastamonu 1966-Elvan İnşaat Kızık 4-2

26 Mart Pazar
11:00 Elvan İnşaat Kızık-Zonguldak Saray 1-2
13:00 Kastamonu 1966-Sakaryagücü 1-4


AMASYA (12.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
14:30 Erbaaspor-Kocasinan Şimşekspor 1-1
Hacettepespor-Bay

24 Mart Cuma
16:30 Hacettepespor- Erbaaspor 2-2
Kocasinan Şimşekspor-Bay

25 Mart Cumartesi
12:00 Kocasinan Şimşekspor-Hacettepespor 0-2
Erbaaspor-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
16:30 Etimesgut Bld-Çorum Gençlerbirliği 4-1
Samsun Kadıköyspor-Bay

24 Mart Cuma
14:30 Çorum Gençlerbirliği-Samsun Kadıköy 0-7
Kocasinan Şimşekspor-Bay

25 Mart Cumartesi
14:00 Samsun Kadıköyspor-Etimesgut Bld 2-0
Çorum Gençlerbirliği-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
11:00 Hacettepe - Samsun Kadıköy 3-0


ORDU (13.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
15:00 Atakum Bld-Amasya Bld 2-1
Trabzon Söğütlüspor-Bay

24 Mart Cuma
16:30 Amasya Bld-Trabzon Söğütlü 0-2
Atakum Belediyespor-Bay

25 Mart Cumartesi
15:00 Trabzon Söğütlü-Atakum Bld 0-3
Amasya Belediyespor-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
16:30 Görelespor-Ortahisar Kanuni 1-1
Samsun BŞBelediyespor-Bay

24 Mart Cuma
15:00 Samsun BB-Görelespor 2-1
Trabzon Ortahisar Kanunispor-Bay

25 Mart Cumartesi
16:30 Ortahisar Kanuni-Samsun BB 1-1

FİNAL
26 Mart Pazar
12.00 Atakum Bld - Samsun BB 1-0


NEVŞEHİR (14.GRUP)

24 Mart Perşembe
15:00 Konya Karakartallar-Aksaray Kılıarslan Ook. 1-0
15:00 Çiftlikköy Adonisspor-Yeşil Kırşehirspor 1-0

25 Mart Cuma
13:00 Aksaray Kılıarslan Ook.-Çiftlikköy Adonisspor 1-4
15:00 Yeşil Kırşehirspor-Konya Karakartallar 0-3

26 Mart Cumartesi
14:00 Konya Karakartallar-Çiftlikköy Adonisspor 1-5
14:00 Yeşil Kırşehirspor-Aksaray Kılıarslan Ook. 1-0


KAYSERİ (15.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
15:00 Maraşspor-Sivas Yolspor 2-1
Çubukspor 1959-Bay

24 Mart Cuma
15:00 Sivas Yolspor-Çubukspor 1959 0-1
Maraşspor-Bay

25 Mart Cumartesi
15:00 Çubukspor 1959-Maraşspor 2-2 (4-5 pen)
Sivas Yolspor-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
15:00 Gölbaşı Belediye-Nevşehirspor GK 5-0
Yozgat Bozokspor-Bay

24 Mart Cuma
15:00 Nevşehirspor GK-Yozgat Bozokspor 2-0
Ankara Gölbaşı Belediyespor-Bay

25 Mart Cumartesi
15:00 Yozgat Bozokspor-Gölbaşı Belediye 0-2
Nevşehirspor Gençlikspor-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
11:00 Maraşspor - Gölbaşı Bld 0-3


MERSİN (16.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
14:00 Konya Telekom-Hatay Defne 2013 3-0
Adana BŞBelediyespor-Bay

24 Mart Cuma
16:00 Hatay Defne 2013 -Adana BŞBld 2-2
Konya Telekom-Bay

25 Mart Cumartesi
13:00 Adana BŞBelediye-Konya Telekom 0-3
Hatay Defne 2013-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
16:00 Karaman 1905 Aslan-Osmaniye İd.Yrd. 1-0
Şehitkamil Belediyespor-Bay

24 Mart Cuma
14:00 Osmaniye İd.Yrd.-Şehitkamil Bld 0-1
Karaman 1905 Aslanspor-Bay

25 Mart Cumartesi
15:00 Şehitkamil Bld-Karaman 1905 Aslan 4-1
Osmaniye İdmanyurdu-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
11:00 Konya Telekom - Şehitkamil Bld 0-4


KAHRAMANMARAŞ (17.GRUP)

A Grubu
23 Mart Perşembe
14:00 İskenderun Karaağaç-Adafi Kartalspor 1-0
Mersin Akdeniz Belediyespor-Bay

24 Mart Cuma
16:00 Adafi Kartalspor-Akdeniz Belediye 0-1
İskenderun Karaağaç

25 Mart Cumartesi
14:00 Akdeniz Belediye-İskenderun Karaağaç 3-0
Malatya Adafi Kartalspor-Bay

B Grubu
23 Mart Perşembe
16:00 Diyarbakır DSİ-Elaziz Belediye 6-0
Adana Demirspor-Bay

24 Mart Cuma
14:00 Elaziz Belediye-Adana Demirspor 0-5
Diyarbakır DSİ-Bay

25 Mart Cumartesi
16:00 Adana Demirspor-Diyarbakır DSİ 0-1
Elaziz Belediyespor-Bay

FİNAL
26 Mart Pazar
10.00 Akdeniz Bld - Diyarbakır DSİ 1-1 (3-4 pen)


ELAZIĞ (18.GRUP)

24 Mart Perşembe
14:00 Kayapınar Bld-Viranşehirspor 0-2
15:30 Kızıltepe Belediye-Muş Doğugücü 9-0

25 Mart Cuma
13:00 Viranşehirspor-Kızıltepe Belediye 2-0
14:30 Muş Doğugücü-Kayapınar Bld 0-8

26 Mart Cumartesi
11:00 Kayapınar Bld-Kızıltepe Belediye 0-0
12:30 Muş Doğugücü-Viranşehirspor 0-16

 

GİRESUN (19.GRUP)

24 Mart Perşembe
15:00 Gümüşhane Telekom - Güzelorduspor 3-7
Akçaabat Sebatspor - Bay

25 Mart Cuma
14:00 Akçaabat Sebatspor - Gümüşhane Telekom 3-0
Güzelorduspor - Bay

26 Mart Cumartesi
13:00 Güzelorduspor - Akçaabat Sebatspor 0-2
Gümüşhane Telekomspor - Bay

** Bayburt Grup İl Özel İdaresi maçlar öncesi çekildi

ARTVİN (20.GRUP)

24 Mart Perşembe
11:00 Göle Belediyespor-Yakutiyespor 0-4
13:00 Iğdır Arasspor-Rize Belediyespor 0-2

25 Mart Cuma
11:00 Yakutiyespor-Iğdır Arasspor 2-0
13:00 Rize Belediyespor-Göle Belediyespor 1-0

26 Mart Cumartesi
11:00 Rize Belediyespor-Yakutiyespor 2-1
13:00 Göle Belediyespor- Iğdır Arasspor 2-1

 

U15 Turkiye Şampiyonasi Son 20 Takım
İstanbul Damlaspor
İstanbul Taştepe Sk
İstanbul Zara Ekinli Sk
İstanbul Seyrantepe Of Sk
İstanbul Bağlarbaşı Sk
Manisa Yunus Emre Belediye Sk
Diyarbakir Dsi Sk
Sakarya Sakaryagücü Sk
Mersin Adonis Sk
Ankara Hacettepe Sk
Samsun Atakum Sk
Burdur Yeni Burdur Sk
İzmir Buca Belediye Sk
Antalya Antalya Dsi
Ankara Ankara Gölbaşi
Muğla Muğlaspor
Trabzon Akcaabat Sebat Sk
Şanlıurfa Viransehir Beld.Sk
Gaziantep Şehit Kamil Beld.Sk
Rize Rize Belediye Sk

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus