13 Ağustos 2017 01:34

Yamanspor geleceğe umutla bakıyor

Ümraniye ekibinin alt yapı çalışmalarını yerinde takip ettik...


İstanbul 1.Amatör Lig Ümraniye temsilcisi Yamanspor'da A takımdan sonra futbol okulu çalışmaları da tam gaz devam ediyor.
Antrenör Saygın Cergenç yönetiminde çalışmalarını sürdüren futbol okulunda yaş gruplarına göre yaklaşık 20'şer futbolcu adayı geleceğin yıldızı olabilmek için teorik ve pratik eğitimlerine devam ediyorlar.

Futbol okulu çalışmalarına futbolcu adaylarının velileri de büyük ilgi gösterirken, futbol okulu öğrencilerinin gösterdikleri çaba , öğrenme isteği ve heyecanları gözlerimizden kaçmadı.

A takım düzeyinde neredeyse tamamına yakını kendi altyapısından yetişen oyuncularla mücadele eden ve başta Süper Lig ekibi Sivasspor takımında oynayan Ziya Erdal ve Trabzonspor'da oynayan kaleci Uğurcan Çakır olmak üzere profesyonel liglerde oynayan bir çok oyuncu yetiştiren kulüpte geleceğe umutla bakılıyor.

"Yetenekli oyuncularımız var"
Futbol okulu çalışmalarını izleyen ve kısaca açıklama yapan Yamanspor Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Demir şu ifadeleri kullandı: "
Futbol okulu çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Biz genelde altyapıdan yetişen oyuncularla A takım seviyesinde mücadele eden bir kulübüz.Futbol okulumuzda da oldukça yetenekli oyuncu adaylarımız var. Gelecek yıllarda buradan da bir çok arkadaşımızı A takım seviyesinde oynarken göreceğimize inanıyorum.Geleceğe umutla bakıyoruz.Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak için kulüp olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz."

Muhabir: Ümit Yılmaz

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus