13 Aralık 2017 09:00

Yeşilkent’ten sonra Tepecik’te “Doğa” ile buluştu!

Esenyurt'un önde gelen özel hastanelerinden Doğa Hospital, spora verdiği desteklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yönetim kurulu başkanı Sn. Nabi Kırmızı,  "Yeşilkent’ten sonra Tepecik’te “Doğa” ile buluştu, futbola desteğimizi hiçbir zaman eksik etmediğimizin bilimesini isterim." şeklinde konuştu.


Esenyurt'un önde gelen hastanelerinden Özel Doğa Hospital, Spor Toto 3. Lig temsilcisi Büyükçekmece Tepecikspor ile anlaşarak kulübün iç saha karşılaşmalarını kapsayan bir sponsorluk anlaşması imzalayarak ülke futboluna desteğini isim sponsorluğu dışında sağlık alanında da verdiğini bir kez daha göstermiş oldu. Doğa Hospital kısa süre önce Esenyurt'un amatör spor kulüplerinden Avcılar Yeşilkentspor’un da isim sponsoru olmuş ve kulüp adını Doğa Hospital Yeşilkent olarak değiştirmişti.


Büyükçekmece Tepecikspor Başkanı Mehmet Eyüboğlu ve Özel Doğa Hospital adına Nabi Kırmızı arasında yapılan görüşmeler sonrasında anlaşma imzalamıştı. Bu yıl B. Çekmece Tepecikspor’un sağlık sponsorluğunu yapacak olmalarının kendilerine keyif verdiğini belirten Kırmızı, "Yapmış olduğumuz bu anlaşma iki tarafa da olumlu katkı sağladı. Büyükçekmece Tepecikspor, seyirci kapasitesi ve üstün başarısıyla adından söz ettiren bölgemizin en güçlü takımlarından biri. Bu da haliyle anlaşma konusunda kolaylık sağlayan nedenlerden birisi oldu ve Sn. Eyüboğlu ile görüşmemiz gayet başarılı geçti. Kendilerinin iç saha karşılaşmalarında sağlık sponsorluğunu biz üstlendik. İlçemizde son oynadıkları Kocaelispor karşılaşmasında da görevimizi layıkıyla yaptık, yapmaya da devam edeceğiz." diye konuştu.

Ülkede sporun ve sporcunun daima yanında olduklarının altını çizen Sn. Kırmızı, kısa süre önce de Aytekin (Yayla) başkanla görüşmüş ve Avcılar Yeşilkent’in isim sponsoru olmuştuk. Büyükçekmece Tepecikspor ile de anlaşarak sporun bir dalı olan futbola desteğimizi hiçbir zaman eksik etmediğimizi ifade etmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

Gökhan İşbaşar

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus