09 Kasım 2017 10:41

Yıldıztabyaspor'un ilk devre karnesi

Gaziosmanpaşa temsilcisi Yıldıztabyaspor'un değerlendirmesini siz değerli okurlarımız için Ogün Koca ile yaptık.


İstanbul Süper Amatör Küme 6.grup ekiplerinden Yıldıztabyaspor 'da ilk devre değerlendirmesi yapıldı. Yerelfutbol.com olarak görüşlerini aldığımız Gaziosmanpaşa temsilcisi Yıldıztabyaspor'un antrenörü Ogün Koca ile yaptığımız değerlendirmeyi siz değerli okurlara sunuyoruz.

Geçtiğimiz sezon şampiyon oldunuz. Şampiyon olan kadronuzda nasıl değişiklikler oldu? Sezon başı ne gibi çalışmalar yaptınız? Bize biraz bahseder misiniz?

Ogün Koca: Sezon öncesinde geçen sezon şampiyon olan takımı koruduk. Aramızdan ayrılan 3-4 arkadaş oldu. Bizde onların yerine 4 yeni arkadaş ile anlaştık. Ayrıca alt yapıdan 5 genç oyuncumuzu A takım kadromuza dahil ettik.Kros ve yükleme çalışmalarımız yanında 5-6 tane hazırlık maçı yaptık. Takım olarak lige hazır hale geldik.

- Süper Amatör kuraları çekildikten sonra camia olarak ne gibi bir yol çizdiniz?

Ogün Koca: Kura çekiminden sonra izleyeceğimiz yolu çizdik. Kimseye hayal üstü şeyler vaadetmedik. Grubumuz belli olduğunda bizde haddimizi ve gücümüzü bilerek planlamamızı yaptık. Şu anda ilk yarı için planladığımız yerde olduğumuzu düşünüyoruz.Şimdi ikinci yarı için yeni planlama yapıp ilk yarıda yapamadıklarımızı yapmaya çalışacağız. Biz teknik ekip olarak ben ve Eser Şenürek hocam , Genel Kaptanımız Ertuğrul Konya ile gayet iyi diyalog içindeyiz ve paylaşımlarımız her zaman olumlu sonuçlar veriyor. Takım kaptanlarımız Uğur Camekan ve Ertuğrul Altınkaya bize en çok yardımcı olan oyuncularımızdır. Ayrıca takım içinde performansını en az iki kişilik seviyede tutan oyuncularımız var. Bize her konuda inanılmaz destek veren başkanımız Yavuz Coşkun ile iyi işlere imza atılacağına olan inancımız ile yolumuza devam edeceğiz inşallah.

-Okurlarımıza söylemek istediğiniz son bir şeyler var mı?

Ogün Koca: Yıldıztabyaspor tesisi olan bir kulüp. Ancak elindeki tüm imkanları hem ilçe takımları ile hemde futbol adına ihtiyacı olan uzak yada yakın tüm takımlar ile paylaşmayı hedefleyen bir kulüp olarak anılmaya başlandı. Bu yoldada devam edilecektir. İlk yarı bittiğinde yönetime kan değişimi olması nedeni ile 'takıma daha faydalı olacağını düşünüyorsanız ben görevi devredeyim' diye teklifte bulundum. Ancak Yavuz Coşkun başkan bu yola beraber çıktık beraber devam edeceğiz diyerek kabul etmedi. 2017/2018 sezonunda hem gurubumuzdaki hemde tüm amatör camiamızdaki takımlara başarılar temenni ederim.

HABER: YERELFUTBOL.COM

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus